Blog

/images/blog/JtF4Fww2K4_main_image.png

نویسنده 2 سال پیش2نظرات947بازدید

سرویس پخش زنده اینترنتی

امروزه جریان های زنده یا همان پخش زنده های اینترنتی طرفداران زیادی پیدا کرده است. هم برای کسانی که تولید محتوا میکنند و هم بیننده ها.

/images/blog/4ifwWDj0ZA_main_image.png

نویسنده author12 سال پیش0نظرات726بازدید

آموزش استریم کردن با نرم افزار OBS Studio

برنامه OBS یا همان (Open Broadcaster Software) است. این نرم افزار رایگان است و می‌توانید آن را از طریق سایت سازنده به صورت قانونی و بدون پرداخت پولی دریافت کنید. توجه داشته باشید برای آنکه بتوانید یک ویدیوی باکیفیت عالی ضبط کنید، نیاز به سیستم قوی دارید. باید تنظیمات ضبط را طبق قدرت سیستم خود درست کنید.

/images/blog/AHB6dRNYkZ_main_image.png

نویسنده author12 سال پیش0نظرات506بازدید

آموزش استفاده از سرویس پخش زنده لایونگاه

در ابتدا نرم افزار استريمر Obs Studio را از اينجا دانلود و نصب كنيد سپس آدرس سرور و كليد استريم را در تنظيمات سرويس پخش زنده در برگه استريم كپي و در نرم افزار استريمر قرار دهيد .

/images/blog/14jHds1WoV_main_image.jpg

نویسنده 2 سال پیش0نظرات2136بازدید

نحوه ضبط صفحه در ویندوز ۱۰ با Game Bar و OBS

در این آموزش دو روش مختلف برای ضبط صفحه در ویندوز ۱۰ یا رایانه شخصی شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که شما نیاز به انجام وظیفه مذکور دارید. به عنوان مثال ، شما یک آموزش ایجاد کرده اید و باید تمام مراحل مرتبط با آن را ضبط کنید. یا بسیاری از گیمرها دوست دارند گیم پلی خود را به اشتراک بگذارند. در این سناریوها به راحتی می توانید صفحه نمایش خود را ضبط کرده و وظیفه گفته شده را انجام دهید.

/images/blog/FmIou6denp_main_image.jpg

نویسنده author12 سال پیش0نظرات298بازدید

معرفی بیگ بلو باتن bigbluebutton

بیگ بلو باتن چیست؟

/images/blog/98ewYWDC3r_main_image.jpg

نویسنده 2 سال پیش0نظرات719بازدید

چرا سرویس های استریم زنده فوتبال را با تاخیر پخش می کنند؟!

ماجرای این گزارش از یک اتفاق کاملا شخصی آغاز شد. البته ماجرا به قبل از همه گیر شدن ویروس کرونا و تعطیلی بازی های فوتبال بر می گردد.

/images/blog/INqKBP10xL_main_image.jpg

نویسنده 2 سال پیش0نظرات505بازدید

سرویس پخش زنده اینترنتی یا استریمینگ چیست 

 پخش زنده اینترنتی(استریم)، استریمینگ ویدئو و یا صوتی رویدادها به صورت زنده و مستقیم از محل اجرای رویداد در بستر شبکه کامپیوتری و اینترنت است. در واقع صدا و تصویر از محل برنامه به صورت پخش زنده منتشر شده و در محیط اینترنت یا شبکه اینترنتی در دسترس سایرین قرار می گیرد. بینندگان رویداد با استفاده از تجهیزات خود مانند کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی هوشمند، تبلت، تلویزیون هوشمند و … میتوانند برنامه را به شکل زنده و مستقیم تماشا نمایند. 

/images/blog/rRZO4UzqS3_main_image.jpg

نویسنده 2 سال پیش0نظرات287بازدید

اهمیت سرویس اشتراک ویدیو

 اهمیت سرویس اشتراک ویدیو : ویدیو بخشی از استراتژی مدرن بازاریابی محتوا است.این فرمت محتوایی به تنهایی تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۲ درصد از کل ترافیک اینترنت را به خود اختصاص می دهد. برای افزایش ترافیک وب سایتتان , شما هم باید قادر باشید بدون تاخیر سرور یا از بین رفتن وب سایت ، فیلم های با کیفیت بالا را بارگذاری و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

نویسنده 1 سال پیش0نظرات160بازدید

تجهیزات لازم برای ایجاد یک وبینار(پخش زنده) در منزل

برای پخش زنده ما میتوانیم از ابزار های زیادی استفاده کنیم اما بعضی از این ابزارها اجباری هستند .در این مقاله قراره با ابزار های لازم برای برگزاری یک وبینار در منزل آشنا بشویم ،  پس با ما همراه باشید.